ŞEHİR’DE KİŞİSEL GELİŞİM

821

ŞEHİR’DE KİŞİSEL GELİŞİM – BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ŞEHİR KÜTÜPHANESİ’NDE GERÇEKLEŞTİRİLEN UZMAN SERKAN DURU İLE KİŞİSEL GELİŞİM SEMİNERLERİ DEVAM EDİYOR.

BURSA – Bursa Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkalığı Kütüphane ve Müzeler Şube Müdürlüğü bünyesinde hizmet veren Şehir Kütüphanesi kişisel gelişim seminerleriyle vatandaşların ufkunu açıyor.

Şehir Kütüphanesi Üftade Gösteri ve Konferans Salonu’nda Kişisel Gelişim Uzmanı Eğitmen Serkan Duru tarafından verilen ‘Anlayarak Hızlı Okuma Teknikleri’ semineri vatandaşlardan büyük ilgi gördü. Ali Osman Sönmez Fen Lisesi öğrencilerinin katıldığı seminer keyifli anlara sahne oldu. Duru, dinleyicilerine, hızlı ve anlayarak okumaya yönelik egzersizler yaptırarak insan beyninin çalışma prensibi ve nasıl daha etkili kullanılabileceğine dair pratik bilgiler verdi. Büyükşehir Belediyesi Kütüphane ve Müzeler Şube Müdürvekili Muhterem Çevik, kişisel gelişim seminerlerine Bursalıların yoğun ilgi gösterdiğini belirterek, yaşamlarına yeni renkler katmak isteyen tüm vatandaşları her Perşembe saat 14.30’da ücretsiz olarak gerçekleştirilen seminerlere davet etti.